تعمیر تلویزیون صنام در منزل

اگر تلویزیون صنام شما به تعمیر نیاز دارد، لازم نیست از خانه خارج شوید. تکنسین برتر در کمترین زمان، بهترین تعمیرکار تلویزیون SANAM را به منزل شما می فرستد. تعمیرکاران تکنسین برتر از پرسنل نمایندگی تلویزیون های خارجی در ایران هستند که پس از تحریم ها و توقف فعالیت رسمی برندهای خارجی در ایران تعمیرات تلویزیون های ایکس ویژن را نیز در این مجموعه انجام می دهند.

چرا مشتریان ما را انتخاب می کنند؟

سابقه و تجربه 30 ساله

مدیریت و متخصصین ارشد تکنسین برتر بیش از 30 سال است که در صنعت تعمیرات تلویزیون فعالند.

ضمانت تعمیرات

هر تلویزیونی صنام که در تکنسین برتر تعمیر شود ضمانت شش ماهه ی بی قید و شرط خواهد شد.

سرعت اعزام و تعمیر

ما تضمین می کنیم که تلویزیون شما در سریع ترین زمان ممکن توسط تعمیرکار بررسی و تعمیر شود.

خدمات ما

تعمیر تلویزیون صنام در محل

اولین قدم برای شروع تعمیرات، تشخیص مشکلات تلویزیون است، اولویت با تعمیر تلویزیون در منزل است، اما برخی اوقات لازم است تلویزیون به کارگاه تخصصی تلویزیون تکنسین برتر منتقل شود.

تعمیر برد مین تلویزیون صنام

مین برد یا مادر برد، مغز متفکر تلویزیون شماست، این قطعه ممکن است به دلایل مختلف از جمله آب خوردگی آسیب ببیند. خرابی این قطعه باعث انواع و اقسام مشکلات در تلویزیون شما خواهد شد.

تعویض پنل تلویزیون صنام

پنل تلویزیون گران ترین قطعه ی تلویزیون شماست و در صورتی که آسیب ببیند تنها راه حل تعویض پنل تلویزیون است.

تعمیر برد پاور تلویزیون صنام

مدار تغذیه یا برد پاور تلویزیون وظیفه ی تامین برق dc مورد نیاز تلویزیون را بر عهده دارد. خرابی این قطعه باعث ضعف عملکرد تلویزیون خواهد شد. تعمیر برد پاور از جمله خدماتی است که تکنسین برتر در منزل ارائه می دهد.

تعمیر فلت تلویزیون صنام

فلت ها سیم های تخت منعطفی هستند که تصاویر را از برد به پنل تلویزیون منتقل می کنند. خطوط ارتباطی فلت ها ممکن است در اثر شدت جریان بالا یا اتصالی به دلیل آب خوردگی آسیب ببینند.

تعمیر بک لایت تلویزیون صنام

در تلویزیون های LCD پنل به خودی خود نوری تولید نمی کند بلکه این بک لایت (نور پس زمینه) است که به پنل نور تابانده و تصویر را روشن می کند. در صورت خرابی بک لایت قسمتی یا کل تصویر شما تاریک خواهد شد.

شاید سوال شما هم باشد

هزینه تعمیر تلویزیون صنام چقدر است؟

هزینه ی تعمیر تلویزیون صنام به عوامل متعددی از جمله مدل تلویزیون و نوع ایراد و خرابی آن بستگی دارد.

اولویت ما در تکنسین برتر این است که تلویزیون شما حتی الامکان تعمیر شود و نیازی به تعویض قطعه نداشته باشد. اما در صورتی که تلویزیون شما نیاز به قطعه داشته باشد هر چقدر که دستگاهتان کمیاب تر و تکنولوژی جدید تری داشته باشد قطعات آن گران تر خواهد بود و ناچارا هزینه آن بالا خواهد رفت.

در برخی موارد مانند شکستگی پنل تلویزیون هزینه تعویض پنل به حدی بالاست که نسبت به خرید یک تلویزیون دیگر صرفه اقتصادی ندارد. در چنین شرایطی ما در صورت تمایل می توانید دستگاه خود را به ما بفروشید که از سایر قطعات آن برای تعمیرات دیگر دستگاه ها استفاده شود.

آیا پس از تعمیر تلویزیون من ضمانت می شود؟

بله کلیه ی تلویزیون هایی که در مجموعه تکنسین برتر تعمیر شوند به مدت 6 ماه از زمان تحویل ضمانت می شوند و در صورت خرابی از همان مشکل قبلی بدون هزینه ی مضاعف تعمیر خواهند شد.

در چه شهرهایی تعمیر تلویزیون صنام انجام می دهید؟

در حال حاضر فعالیت مجموعه تکنسین برتر فقط به استان تهران محدود می شود. همچنین به علت استقرار دفتر مرکزی در شهر تهران، طبیعتا رسیدگی به سفارش های داخل شهر تهران سریع تر از سایر شهرستان های این استان انجام می شود.

تعمیرکار تلویزیون چه زمانی اعزام می شود؟

سفارش هایی که در بازه ساعت کاری هر روز ثبت شوند در صورت تمایل شما در همان روز رسیدگی شده و تعمیرکار در ساعت مورد نظرتان، اعزام می شود.

آیا تمامی مراحل تعمیر تلویزیون صنام در منزل انجام می شود؟

از آنجایی که خرابی و ایرادات تلویزیون ها تنوع بسیاری دارد و تعداد زیادی از این موارد نیاز به ابزار های تخصصی و صرف زمان زیادی دارند، طبیعتا نمی توان تمامی مراحل تعمیر تلویزیون شما را در محلتان انجام دهیم.

اما در صورت بروز برخی مشکلات نرم افزاری یا درخواست نصب تلویزیون، امکان اجرای کل مراحل در منزل شما وجود دارد.

در صورتی که نیاز به حمل تلویزیون به کارگاه تخصصی تکنسین برتر باشد، خود تعمیرکار با ارائه ی رسید دستگاه شما را به کارگاه حمل خواهد کرد.

نظرات شما

مشتری - جناب صادق پور


من از کیفیت کاری که برام انجام دادید خیلی راضی ام. اول که باورم نمی شد روز جمعه کسی جوابگو باشه و همون روز هم بیاد و تلویزیون رو ببره. هزینه هم با توجه به قیمت های این روزا واقعا خیلی منصفانه بود. ولی از همه بهتر نحوه برخورد مودبانه و دلسوزانه تعمیرکارتون بود. در کل دستتون درد نکنه هر کس دیگه ای نیاز به تعمیر تلویزیون داشته باشه حتما شما رو بهش معرفی می کنم.

مشتری - جناب حیدری


از اینکه سفارش تلویزیونم رو به تکنسین برتر سپردم خوشحالم. پای تلفن خیلی خوش برخورد بودند و راهنمایی کردند و مشکلات احتمالی و تخمین هزینه رو بهم گفتن. بعدشم خیلی سریع اومدن و با همون حدود هزینه کارم انجام شد. خدا رو شکر بعد از اون هم تلویزیونم مثل روز اول کار می کنه.